BLOG

Witajcie na naszym blogu, który w miarę możliwości jest rozwijany o kolejne artykuły!

Poniżej znajdują się pomocne artykuły, które z pewnością poszerzą Waszą wiedzę oraz ułatwią kilka spraw.
Życzymy udanej lektury, redakcja czy-odebrac.pl


Jakich sztuczek używają telemarketerzy?

Nie daj się nabrać na kolejne sztuczki telemarketrów. W artykule znajduje się wiedza, która pozwoli Ci przewidzieć zachowanie nieuczciwego telemarketera. Nie trać czasu, poznaj ich sztuczki zanim będzie za późno! Poznaj tricki, które wykorzystują byś zmienił zdanie i które pomagają im Cię oszukać!


Czy numer telefonu to dane osobowe?

Nękają Cię telefony, nie wiesz kto dzwonił i boisz się oddzwonić? Nie musisz! Z naszego artykułu dowiesz się dlaczego. Często spotykamy się z zapytaniem, czy numer telefonu to dane osobowe, wrażliwe. Dowiedz się od nas, pewnego źródła informacji!


Jak spławić telemarketera?

Tak po ludzku, masz dość? Wielu z naszych użytkowników ma dość ciągłego wydzwaniania przez telemarketerów, oszustów i naciągaczy. Niektórzy nie znają umiaru, dzwonią nawet weekendami, nie rozumieją słowa "nie". Dowiedz się jak ich spławić, by nie zadzwonili już kolejny raz z innego numeru!


Lokalizacja w telefonie - czy jest bezpieczna?

Żyjemy w czasach, kiedy bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne. Pojawia się coraz więcej nowych rozwiązań, które pozwalają na jego zapewnienie - niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy.


Co to jest BLIK?

Z pewnością każdy, kto korzysta z bankowości elektronicznej, zetknął się z pojęciem takim, jak BLIK. Niestety, nadal jest tak, że nie każdy wie, co to właściwie jest. BLIK, najprościej rzecz ujmując, jest jedną z najprostszych a zarazem najszybszych płatności mobilnych.