660624016 - sprawdź kto dzwonił z tego numeru telefonu

Wystawiona przez naszych użytkowników ocena numeru telefonu 660624016 jest Negatywna.

+48660624016 - czyj to numer telefonu?

Numer 660624016?
Sprawdź komentarze naszych użytkowników poniżej. Dodatkowo każdy z nich ocenił ten numer telefonu. Dzięki innym osobom dowiesz się kto dzwonił z tego numeru. Poniżej znajdziesz opinie dotyczące połączeń z tego nieznanego numeru. Nie zastanawiaj się czy odebrać!

Numer 660624016 - wiesz kto dzwonił? Informacje!

Chcesz wiedzieć kto dzwonił z 660624016?
Na dole znajdują się dane i informacje, które powinny Ci w tym pomóc. Dodaj swoje doświadczenia, pomóż innym użytkownikom! Uwaga! Nie bierzemy odpowiedzialności za komentarze oraz opinie użytkowników. Możesz zobaczyć opinie na temat tego numeru telefonicznego. Najlepiej będzie, kiedy sam sprawdzisz numer.

Opinie i komentarze do numeru. Kto dzwonił z 660624016? Ocena.

5 komentarzy do “660624016

  1. Aureliusz Odpowiedz

    Zastanawiam się kiedy w końcu „rząd” weźmie się do pracy i zacznie karać tych nękających zjebów i telefonicznych oszustów???!!!

  2. Ryszarda Odpowiedz

    Robot rzekomo z firmy ergostar (jedyna w rejestrach robi co innego) zapraszał na spotkanie w hotelu Iness w Łodzi przy ul. Wróblewskiego. Nazwę hotelu piszę, aby jeśli się powtórzy wynajem podobnym firmom, był ślad m.in. dla Policji. Ma to być prezentacja „garnków” z upominkami, nie trzeba mieć pieniędzy, ale na podobnej prezentacji teściowej i nie tylko jej wciśnięto umowy kredytowe na pierdoły w zawyżonych cenach do podpisania. Odstąpić od umowy na odległość to jedno (firma była z kujawsko-pomorskiego, a ta nie wiadomo skąd jest), a układ ratalny to kolejna umowa, szczególnie gdy nie dostała swojego egzemplarza umowy. Odkręcanie kosztowało masę czasu i pieniędzy. Dla hotelu to biznes i udają, że nie rozumieją, że wynajmując hotel ludziom, którzy oszukują zwykle starsze osoby, biorą w tym udział. To tak jak Francuzi dostarczający elektronikę do rosyjskich czołgów. Niby legalnie, tylko czy uczciwie?

  3. Daniel Odpowiedz

    2. po co ta cała zabawa w udawanie ze nie wiadomo kto to wydzwania. Operator zna dane numeru i powinien je publikowac

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

By stać się naszym użytkownikiem, dodać opinie i napisać komentarz nie musisz się rejestrować

Numery komórkowe podobne 48660624016